PUMA CORE UP MINIME BACKPACK

33.00 

SKU: 077922-02 Kategori: , , Etiketa: , , ,
Informacion shtesë
Brand

Puma

Gender

Unisex

Numri

BV

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.