PUMA KARMEN SLIDE PACK

40.00 

35.5
37
38
39
40.5
SKU: 389073-01 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Puma

Gender

Femra

Numri

35.5, 37, 38, 39, 40.5

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.