PUMA MAPF1 Portable

45.00 

S’ka stok

SKU: 079605-01 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Puma

Gender

Unisex

Numri

X

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.