Y NK BEANIE

17.00 

SKU: CW5871-010 Kategori: , , Etiketa: , , ,
Përshkrim

100% NAJLLON

Informacion shtesë
Brand

Nike

Gender

Unisex

Numri

MISC

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.