PUMA MAYZE STACK INJEX WNS

52.00 

35.5
37
39
40.5
SKU: 389454-05 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Puma

Gender

Femra

Numri

35.5, 37, 39, 40.5

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.