PUMA T7 STRAIGHT PANTS PT

44.00 

XS
S
M
SKU: 533520-01 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Puma

Gender

Femra

Numri

XS, S, M

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.