REEBOK COURT CLEAN 10

34.99 

40.5
41
42
42.5
43
44
45
SKU: 100074369 Kategori: , , Etiketa: , ,
Informacion shtesë
Brand

Reebok

Gender

Meshkuj

Numri

40.5, 41, 42, 42.5, 43, 44, 45

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.