TERREX HERON MID CW CP

112.00 

42
44
SKU: AC7842 Kategori: , , Etiketa: ,
Informacion shtesë
Brand

Adidas

Gender

Meshkuj

Numri

40, 41, 42, 43, 44, 45

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.