Thermo Flash

48.00 

28
29
30
31
34
35
SKU: 400103L-BBLM Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Skechers

Gender

Fëmijë

Numri

28, 29, 30, 31, 34, 35

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.