U NK CLUB CAP U FB SWSH WSH L

30.00 

S
M
SKU: FN4405-010 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Nike

Gender

Unisex

Numri

S, M

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.