U NK EVERYDAY CSH ANKL 6PR 132

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: SX7669-010 Kategori: , Etiketa: , ,
Informacion shtesë
Brand

Nike

Gender

Meshkuj

Numri

M, L

Transporti
Ne aktualisht ofrojmë transportin falas në të gjithë Kosovën në porositë mbi 30€
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.