U NK EVERYDAY LTWT ANKLE 3PR

20.00 

S
M
XL
SKU: SX7677-010 Kategori: , , Etiketa: , ,
Informacion shtesë
Brand

Nike

Gender

Unisex

Numri

S, M, XL

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.