U NSW BUCKET FUTURA CORDUROY

33.00 

5 stok

SKU: DC3965-043 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Nike

Gender

Unisex

Numri

M/L

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.