BBALLCAP LT MET

18.00 

SKU: GM6264 Kategori: , , Etiketa: , ,
Informacion shtesë
Brand

Adidas

Gender

Unisex

Numri

OSFM

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.