U NSW TEE CORE BRANDMARK 4

17.60 

S
M
L
XL
SKU: DX9525-657 Kategori: , , , ,
Informacion shtesë
Brand

Nike

Gender

Unisex

Numri

S, M, L, XL

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.