UA M Ignite Select

28.00 

41
42.5
45
46
SKU: 3027219-100 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Under armour

Gender

Meshkuj

Numri

41, 42.5, 45, 46

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.