UCL PRO

150.00 

24 stok

SKU: IA0953 Kategori: , , Etiketa: ,
Informacion shtesë
Brand

Adidas

Gender

Unisex

Numri

5

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.