VICTORI ONE SLIDE

29.60 

47.5
41
42.5
44
45
46
SKU: CN9675-002 Kategori: , , Etiketa: , ,
Informacion shtesë
Brand

Nike

Gender

Meshkuj

Numri

47.5, 41, 42.5, 44, 45, 46

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.