W NK ONE DF HR CROP TGHT

40.80 

XS
S
M
L
SKU: DM7276-010 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Nike

Gender

Femra

Numri

XS, S, M, L

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.