W NP DF MR 7/8 MESH TIGHT

44.80 

XS
S
M
L
SKU: FN4981-010 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Nike

Gender

Femra

Numri

XS, S, M, L

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.