W NSW CLUB FLC QZ STD

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: DQ5838-010 Kategori: , , Etiketa: , , ,
Informacion shtesë
Brand

Nike

Gender

Femra

Numri

XS, S, M, L

Transporti
Ne aktualisht ofrojmë transportin falas në të gjithë Kosovën në porositë mbi 30€
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.