W NSW PHNX FLC OS PO HOODIE

60.80 

2XS
XS
S
M
SKU: DQ5860-402 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Nike

Gender

Femra

Numri

2XS, XS, S, M

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.