WAVE GLIDER III

22.40 

19.5
24.5
25.5
26.5
21
22
23.5
SKU: CN1597 Kategori: , , , Etiketë:
Informacion shtesë
Brand

Reebok

Gender

Fëmijë

Numri

19.5, 24.5, 25.5, 26.5, 21, 22, 23.5

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.