WMNS JUNIPER TRAIL 2 GTX

106.40 

40
40.5
41
42
42.5
43
SKU: FB2065-001 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Nike

Gender

Meshkuj

Numri

40, 40.5, 41, 42, 42.5, 43

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.