X CRAZYFAST CLUB TF J

40.00 

33
34
35
36
36.5
37.5
38
38.5
SKU: IF0707 Kategori: , , , Etiketa: , ,
Informacion shtesë
Brand

Adidas

Gender

Fëmijë

Numri

33, 34, 35, 36, 36.5, 37.5, 38, 38.5

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.