YB TS BOS

44.00 48.00 

110
116
128
140
152
158
164
176
Informacion shtesë
Brand

Adidas

Gender

Meshkuj

Numri

110, 116, 128, 140, 152, 158, 164, 176

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.