ADILETTE AQUA

18.40 

40.5
42
43
44.5
46
47
SKU: F35550 Kategori: , , Etiketa: , ,
Informacion shtesë
Brand

Adidas

Gender

Meshkuj

Numri

40.5, 42, 43, 44.5, 46, 47

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.