ALTASWIM 2.0 C

26.40 

28
29
31
32
33
34
SKU: ID2841 Kategori: , , ,
Informacion shtesë
Brand

Adidas

Gender

Unisex

Numri

28, 29, 31, 32, 33, 34

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.