B NSW CLUB CARGO PANT

35.20 

S
M
L
XL
Përshkrim

80% PAMBUK 20%

Informacion shtesë
Brand

Arritje të reja, Nike

Gender

Fëmijë

Numri

S, M, L, XL

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.