SST TRACKTOP PB

52.00 

36
38
40
42
SKU: GD2374 Kategori: , , Etiketa: , , , ,
Përshkrim

50% PAMBUK 43% POLIESTER I RICIKLUESHEM 7% ELASTAN

Informacion shtesë
Brand

Adidas

Gender

Femra

Numri

36, 38, 40, 42

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.