B XFG AR TS

56.00 

128
140
152
164
SKU: HE1961 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Adidas

Gender

Fëmijë

Numri

128, 140, 152, 164

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.