G NSW FLC LS MOCK TOP

40.00 

XS
S
M
L
XL
SKU: DM8419-715 Kategori: , , , , Etiketa: , , ,
Informacion shtesë
Brand

Arritje të reja, Nike

Gender

Fëmijë

Numri

XS, S, M, L, XL

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.