GRAND COURT 2.0 EL K

30.40 

28
29
30
31
32
33
35
SKU: HP8914 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Adidas

Gender

Fëmijë

Numri

28, 29, 30, 31, 32, 33, 35

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.