HOOPS 3.0 BOLD W

56.00 

35.5
39.5
36
36.5
37.5
38
38.5
40
SKU: ID2855 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Adidas

Gender

Femra

Numri

35.5, 39.5, 36, 36.5, 37.5, 38, 38.5, 40

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.