I FRUIT FT JOG

36.00 

SKU: IS2683 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Adidas

Gender

Fëmijë

Numri

104, 86, 92, 98

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.