M NSW SP FLC HOODIE BB

64.80 

XS
S
M
L
XL
SKU: FN0247-104 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Nike

Gender

Meshkuj

Numri

XS, S, M, L, XL

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.