NIKE COURT VISION MID WNTR

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: DR7882-002 Kategori: , , Etiketa: , , ,
Informacion shtesë
Brand

Nike

Gender

Meshkuj

Numri

40.5, 41, 42, 42.5, 43, 44, 44.5, 45, 45.5, 46, 47

Transporti
Ne aktualisht ofrojmë transportin falas në të gjithë Kosovën në porositë mbi 30€
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.