PAPUQE NEW BALANCE M 100

20.00 

41.5
46.5
47.5
40
42.5
44
45
SKU: SUF100TR Kategori: , , Etiketa: , ,
Informacion shtesë
Brand

New balance

Gender

Meshkuj

Numri

41.5, 46.5, 47.5, 40, 42.5, 44, 45

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.