Puma BMW MMS Leadcat 2.0 Graphic

44.00 

40.5
42
43
44.5
46
SKU: 308053-01 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Puma

Gender

Meshkuj

Numri

40.5, 42, 43, 44.5, 46

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.