PUMA EVOSTRIPE FULL-ZIP HOODIE B

40.00 

164
176
SKU: 589194-22 Kategori: , , Etiketa: , , ,
Informacion shtesë
Brand

Puma

Gender

Femra

Numri

164, 176

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.