PUMA POWER Graphic Shorts 9” TR

28.00 

S
M
L
XL
XXL
SKU: 678965-01 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Puma

Gender

Meshkuj

Numri

S, M, L, XL, XXL

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.