SLD CLX SHO SL

24.00 

S
M
L
XL
SKU: IR6222 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Adidas

Gender

Meshkuj

Numri

S, M, L, XL

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.