SST TT P BLUE

60.00 

S
M
L
XL
2XL
SKU: GF0198 Kategori: , , Etiketa: , , , ,
Përshkrim

60% POLIESTER I RICIKLUESHEM/40% PAMBUK

Informacion shtesë
Brand

Adidas

Gender

Meshkuj

Numri

S, M, L, XL, 2XL

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.