SUPERNOVA STRIDE M

88.00 

41.5
43.5
42
42.5
44
44.5
45.5
SKU: IG8314 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Adidas

Gender

Meshkuj

Numri

41.5, 43.5, 42, 42.5, 44, 44.5, 45.5

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.