U NSW FUTURA POLY CUFF TS

44.00 

L
XL
SKU: DH9661-084 Kategori: , , , Etiketë:
Informacion shtesë
Brand

Nike

Gender

Fëmijë

Numri

L, XL

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.