Vortex 2.0

32.00 

23
24
21
22
25
SKU: 400603N-CCLM Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Skechers

Gender

Fëmijë

Numri

23, 24, 21, 22, 25

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.