W NIKE ICON CLASSIC SANDAL SE

53.60 

36.5
38
39
40.5
SKU: FJ2595-001 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Nike

Gender

Femra

Numri

36.5, 38, 39, 40.5

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.