W NP 365 MR 7/8 PKT TIGHT

44.80 46.40 

XS
S
M
SKU: FB5032-011 Kategori: , ,
Informacion shtesë
Brand

Nike

Gender

Femra

Numri

XS, S, M

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.