W NSW AIR FLC PANT

57.60 

XS
S
M
L
SKU: DM6061-215 Kategori: , , Etiketa: , ,
Informacion shtesë
Brand

Arritje të reja, Nike

Gender

Femra

Numri

XS, S, M, L

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.