W NSW ESSNTL LGGNG 7/8 LBR MR

26.40 

XS
S
M
L
XL
SKU: CZ8532-010 Kategori: , , Etiketa: , ,
Informacion shtesë
Brand

Arritje të reja, Nike

Gender

Femra

Numri

XS, S, M, L, XL

Transporti
Transporti në Kosovë është 2€, kurse në Shqipëri dhe Maqedoni 7€.
Përmasat
A keni nevojë këshilla për madhësinë?
Ndërrimi i Numrit
Nëse dëshironi të bëni ndërrim të numrit lexo rregullat: Më Shumë.